Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
6 смертей за рік: Amazon потрапив до списку найнебезпечніших роботодавців

6 смертей за рік: Amazon потрапив до списку найнебезпечніших роботодавців

Amazon останнім часом славиться своїми жорсткими вимогами до співробітників

6 смертей за рік: Amazon потрапив до списку найнебезпечніших роботодавців
фото DR

Американський гігант інтернет-торгівлі Amazon потрапив до списку найбільш небезпечних виробництв після того, як кілька співробітників померли просто на робочому місці, передає futurism.com.

За останній рік на робочому місці померли 6 співробітників Amazon, також збільшилася кількість працівників, які отримали порушення психіки, пише видання.

Останнім з померлих на робочому місці співробітників Amazon став 48-річний працівник складу Біллі Фойстер. За два дні до смерті Фойстер отримав жорстку догану від менеджера після того, як він поклав товар у неправильну коробку. При цьому, коли у Фойстера стався серцевий напад, колеги помітили це лише через 20 хвилин. Медики, які прибули на місце, констатували смерть співробітника. Однак невдовзі після цього керівництво наказало решті працівників повертатися до роботи.

«Тобто дивіться, як чоловік вмирає, а потім нам кажуть повертатися на роботу, і поводитися так, наче все добре», – заявив газеті анонімний працівник Amazon із тієї ж зміни.

Amazon, який сьогодні є однією з найдорожчих корпорацій в світі, в останні роки став відомий своїми жорсткими вимогами до співробітників.

Співробітники розповідають про довгі зміни з мінімальними перервами, заохочення доносів на колег, відсутність відпусток через хворобу.

У квітні Національна рада з безпеки та гігієни праці включила Amazon в свій список небезпечних підприємств «Брудна дюжина», причиною для цього стали високий рівень спроб самогубства працівників, перевтомлених працівників, змушених мочитися в пляшках, щоб уникнути покарання за перерву в роботі, а також через погане поводження з контрактними і тимчасовими працівниками. Рада стверджує, що за останній рік нічого не покращилося.

З 2013 по 2018 рік було зафіксовано 189 дзвінків у службу 911 зі складів Amazon з інформацією про намір самогубства.

Нагадаємо, в липні по всьому світу, починаючи з Німечччини, масово поширилися страйки працівників Amazon, які скаржилися на надто важкі умови праці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті