Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
ВПС США розробляє систему передачі сонячної енергії з космосу

ВПС США розробляє систему передачі сонячної енергії з космосу

Спеціальні космічні апарати збиратимуть сонячну енергію, перетворюватимуть її в радіочастоти і відправлятимуть на Землю туди, де вона стане в пригоді військовим

ВПС США розробляє систему передачі сонячної енергії з космосу
фото pixabay.com

Разом з підрядником Northrop Grumman вчені з лабораторії AFRL, основного науково-дослідного центру військово-повітряних сил США, створять і випробують на орбіті систему бездротової передачі енергії сонця для потреб Міноборони. Про це повідомляє прес-служба AFRL.

Наразі вчені з AFRL працюють над розробкою системи передачі сонячної енергії, використовуючи високоефективні сонячні елементи для збору сонячної енергії, перетворення її на радіочастоту та передачі її на землю.

«Енергія – це стратегічна перевага і потенційна вразливість для нашої держави і Міністерства оборони, – заявив директор AFRL полковник Ерік Фельтен. – Для забезпечення успішності місій Міністерства оборони ми повинні володіти необхідною енергією в потрібний час і в потрібному місці».

Проект отримав назву Space Solar Power Incremental Demonstrations and Research  (Послідовні дослідження і демонстрація можливостей космічної сонячної енергії, SSPIDR). Він має на меті забезпечити військових безперебійним джерелом енергії в районах, віддалених від ліній електропередач.

Вчені AFRL зосереджені на розробці та демонстрації деяких ключових технологій, необхідних для інтеграції в концептуальну космічну систему передачі енергії. Партнер AFRL, Northrop Grumman, отримав контракт на суму понад $100 млн.   

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті