Німецькі педіатри заявили, що смартфони шкідливі для дітей до 11 років

Німецькі педіатри заявили, що смартфони шкідливі для дітей до 11 років

Лікар рекомендує використовувати дітям смартфон з інтернетом не більше 2 годин на день

Німецькі педіатри заявили, що смартфони шкідливі для дітей до 11 років
фото @goodfon.ru

Діти в усе більш молодшому віці починають користуватися гаджетами, стверджують експерти з посиланням на дані опитування, проведеного серед користувачів Німеччини. Про це пише Euronews.

Згідно з даними дослідження, кожна друга дитина у віці 6-7 років (54%) час від часу використовує смартфон – за даними 2014 року тоді це була кожна п’ята дитина. Зараз же з 10 років у трьох з чотирьох дітей (75%) свої власні мобільні телефони, які використовуються в основному не для дзвінків: з 12 років – вже майже всі підлітки в Мережі, свідчать дані дослідження.

Для Томаса Фішбаха, президента Професійної асоціації педіатрів, це тривожна тенденція. Він не рекомендує купувати дітям мобільні телефони до одинадцяти років. І навіть в цьому віці, на думку Фішбаха, це повинні бути пристрої без виходу в інтернет.

Часте використання смартфонів і планшетів може призвести до ризику «постійного сенсорного перевантаження», попереджає німецький педіатр.

Фішбах також бачить зв'язок між часом, проведеним в Мережі, і потенційними проблемами розвитку дитини: «Чим інтенсивніше дитина користується гаджетами, то менші її успіхи в школі».

Але як бути, якщо дитина протестує проти батьківських обмежень? Батьки, на глибоке переконання Фішбаха, повинні серйозно осмислити цю проблему. Особливо небезпечно, якщо діти замикаються, перестають зустрічатися з друзями, не займаються спортом, а весь вільний час проводять перед екраном смартфона або планшета.

Але якщо безкомпромісна відмова від смартфона неможлива, тоді є сенс домовитися з дитиною про обмеження часу використання телефону. Не більше двох годин на день – цього цілком достатньо для дітей, вважає президент асоціації педіатрів Німеччини.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло