Захворіло у світі
12,292,678
Померло у світі
555,493
Вилікувалось у світі
6,760,613
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Lufthansa скасувала 1300 рейсів на 7-8 листопада через страйк працівників

Lufthansa скасувала 1300 рейсів на 7-8 листопада через страйк працівників

Компанія закликає інші компанії використати більші літаки, щоб вмістити пасажирів

Lufthansa скасувала 1300 рейсів на 7-8 листопада через страйк працівників
lufthansagroup.com

Авіакомпанія Lufthansa змушена скасувати близько 1300 рейсів, які мали відбутися у 7 і 8 листопада, через запланований на ці дні страйк бортпровідників компанії. Про це повідомила компанія на своєму сайті.

Згідно з повідомленням, через скасування рейсів постраждають близько 180 тисяч пасажирів Lufthansa. Страйк вплине на рейси компанії, що здійснюються з німецьких аеропортів, зокрема й трансконтинентальні перельоти з Франкфурта-на-Майні та Мюнхена. 7 листопада скасовано 700 рейсів, 8 листопада – 600. Загалом за ці два дні Lufthansa та її партнери планували здійснити 3000 польотів.

Зазначається, що в даний час Lufthansa вивчає, на яких маршрутах інші авіакомпанії можуть використати більші літаки, щоб запропонувати пасажирам альтернативні варіанти подорожі.

Страйк бортпровідників відбудеться, попри юридичні зусилля Lufthansa зупинити його. За інформацією Deutsche Welle, 6 листопада суд з питань трудового права у Франкфурті-на-Майні відхилив позов компанії із вимогою визнати його протизаконним.

Нагадаємо, раніше німецька профспілка Ufo закликала усі екіпажі німецької авіакомпанії Lufthansa приєднатися до загального страйку 7 та 8 листопада. Метою профспілки є підвищення зарплат та покращення умов праці співробітників. На 8 листопада також запланована демонстрація учасників профспілки біля головного офісу Lufthansa.

Авіакомпанія заявила, що засуджує масовий страйк та готує юридичні заходи для того, щоб не допустити його. Профспілка Ufo і Lufthansa вже майже рік перебувають у стані глибокого конфлікту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті