Дельта Банк повернув НБУ 924,22 млн грн за кредитами рефінансування

Дельта Банк повернув НБУ 924,22 млн грн за кредитами рефінансування

Загальний розмір заборгованості Дельта Банку перед НБУ зменшився з 5,82 млрд грн до 4,89 млрд грн

Дельта Банк повернув НБУ 924,22 млн грн за кредитами рефінансування

21 листопада цього року Національний банк України (НБУ) домігся погашення заборгованості за кредитом рефінансування Дельта Банку в розмірі 924,22 млн грн. Про це пише пресслужба регулятора.

«Погашення відбулось завдяки стягненню переданого Дельта Банком Національному банку заставного майна – облігацій Державної іпотечної установи», – йдеться у повідомленні.

Судовий спір за позовом Національного банку про звернення стягнення на заставлені цінні папери розглядався з квітня 2017 року, загалом відбулося понад 20 засідань.

11 листопада 2019 року Північним апеляційним господарським судом ухвалено рішення. Цим рішенням і відбулось погашення у повному обсязі заборгованості за одним із кредитів рефінансування Дельта Банку.

Унаслідок погашення також підлягатимуть розформуванню резерви Національного банку під очікувані кредитні збитки на суму 924,22 грн, у розмірі заборгованості за основним боргом та нарахованими відсотками. 

Після здійснення погашення загальний розмір заборгованості Дельта Банку перед Національним банком за кредитами рефінансування зменшився з 5,82 млрд грн до 4,89 млрд грн.

Нагадаємо: проблемні банки у січні – жовтні 2019 року отримали 7,13 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло