Захворіло у світі
13,132,491
Померло у світі
573,869
Вилікувалось у світі
7,294,394
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
В ОПЕК вважають, що епоха сланцевої нафти в США завершується

В ОПЕК вважають, що епоха сланцевої нафти в США завершується

«Золотий вік» сланцевого видобутку в США доходить кінця

В ОПЕК вважають, що епоха сланцевої нафти в США завершується
фото Shutterstock

В ОПЕК вважають, що темпи видобутку сланцевої нафти в США будуть швидко зменшуватися наступного року. Про це пише Bloomberg із посиланням на джерела всередині організації.

«Протягом багатьох років ОПЕК ігнорувала зростання сланцевої промисловості США і шкодувала про свою помилку. Тепер група робить чергову сміливу ставку на нафтову революцію Америки, вважаючи, що її золотий вік завершено», – зазначається в матеріалі.

Такі висновки в Організації країн – експортерів нафти були зроблені в рамках обговорення необхідності введення нових квот для утримання ціни на нафту.

За даними видання, у питанні скорочення сланцевого видобутку думка членів ОПЕК збігається з оцінкою нафтових трейдерів.

Видання також зазначає, що на тлі оголошення про скорочення витрат американських незалежних компаній, великі гравці продовжать нарощувати видобуток.

Аналітики Vitol Group очікують, що видобуток нафти в США в період з грудня 2019 року до грудня 2020-го збільшиться на 700 000 барелів на добу порівняно зі зростанням в 1,1 млн барелів з кінця 2018 року до кінця 2019-го.

Також у звіті вказується, що велику небезпеку для нафтового ринку несе збільшення видобутку нафти Норвегією і Бразилією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті