Захворіло у світі
18,812,355
Померло у світі
707,704
Вилікувалось у світі
11,360,595
Захворіло в Україні
76,808
Померло в Україні
1,819
Вилікувалось в Україні
42,524
Працівник Facebook брав хабарі за відновлення акаунтів з фейковою рекламою

Працівник Facebook брав хабарі за відновлення акаунтів з фейковою рекламою

Акаунти відновлювалися за допомогою секретного інструмента

Працівник Facebook брав хабарі за відновлення акаунтів з фейковою рекламою
фото pixabay.com

Один з підрядників Facebook в Остіні пропонував за гроші відновлювати акаунти рекламодавців, які були заблоковані через порушення правил соцмережі, з'ясувало видання BuzzFeed News, на яке посилається vc.ru. У компанії заявили, що вже звільнили підрядника після внутрішнього розслідування.

Влітку 2018 року підрядник Facebook, якого в листуванні називають Раяном, уклав таку угоду з гендиректором маркетингової компанії Ads Inc Ашером Берком.

За допомогою реклами Ads Inc змушувала користувачів Facebook купувати безкоштовну пробну версію продукту, після чого оформляла дорогу підписку, яку було складно скасувати. В середньому кожен постраждалий втратив близько $100.

BuzzFeed опублікувала розслідування про Ads Inc в жовтні 2019 року. Після запитів видання в Facebook компанія оголосила, що закривається.

У листуванні Раян пообіцяв Берку допомогти з відновленням акаунтів за допомогою «інструмента, до якого не у всіх є доступ». За його словами, він може активувати всі 59 облікових записів, пов'язаних з Ads Inc. Якщо ж його спіймають, він просто скаже, що не знав про проблеми з цими рекламодавцями, написав Раян.

Берк погодився заплатити Раяну $5000 відразу і $3000 в місяць протягом трьох місяців, якщо активовані аккаунт не будуть знову заблоковані протягом кількох тижнів.

Колишні співробітники Ads Inc розповіли, що у компанії було декілька знайомих з Facebook, готових за певну суму активувати акаунти. У Facebook відмовилися прокоментувати цю інформацію, але додали, що розслідування триває.

Як Facebook бореться із шахраями і що може зробити кожен з користувачів – в матеріалі Mind «Чарівної пігулки» не існує: як захистити себе від шахраїв у Facebook».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті