Суд заарештував активи Дельта Банку

Суд заарештував активи Дельта Банку

Також суд дозволив стягнення з власника Дельта Банку шкоди, завданої банку та його кредиторам, у розмірі 691,2 млн грн

Суд заарештував активи Дельта Банку
Фото: pixabay.com

Північний апеляційний господарський суд за позовом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) наклав арешт на активи, що належать власнику Дельта Банку бізнесмену Миколі Лагуну. Про це повідомляє пресслужба ФГВФО.

Суд задовольнив апеляційну скаргу фонду на ухвалу Господарського суду Києва від 2 жовтня 2019 року в справі №910/7338/19 про стягнення з власника Дельта Банку шкоди, завданої банку та його кредиторам, у розмірі 691,2 млн грн та заборонив йому вчиняти будь-які дії щодо відчуження майна в межах суми стягнення.

Це забезпечить реальне виконання судового рішення в разі задоволення судом позовних вимог, і є першим прикладом застосування судом розумного підходу встановлення балансу інтересів кредитора у цій категорії справ і об’єднання позовних вимог на розгляд Великої Палати Верховного Суду як виключної правової проблеми.

Нагадаємо: Фондом гарантування вкладів фізичних осіб 16 січня 2020 року в системі ProZorro.Продажі заплановано аукціон з реалізації пулу активів юридичних осіб, що перебувають на балансі ВТБ Банку, Дельта Банку та Родовід Банку. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло