Трамп схвалив перший етап торгової угоди з Китаєм

Трамп схвалив перший етап торгової угоди з Китаєм

Це дозволить уникнути впровадження додаткових мит на китайські товари з 15 грудня

Трамп схвалив перший етап торгової угоди з Китаєм
Дональд Трамп, Сі Цзіньпін
фото www.flickr.com/photos/158251431@N07/44733306962

Президент США Дональд Трамп схвалив перший етап торгової угоди з КНР, а це значить, що нових мит на низку китайських товарів з 15 грудня на 160 млрд не буде. Про це пише AlJazeera.

За словами джерел, угода, представлена Трампу торговими радниками, включала обіцянку китайців купувати більше сільськогосподарської продукції в США. Сторони також обговорили ймовірне зниження наявних мит на китайські товари. За словами джерел, умови вже узгоджені, але юридичний текст ще не допрацьований.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Представник Білого дому від коментарів відмовився.

Раніше американський президент написав у Twitter, що США «підходять дуже близько» до підписання торгової угоди з КНР. На тлі цієї заяви показники на американських біржах піднялися до рекордних позначок.

Раніше цього місяця стало відомо про наміри Китаю відмовиться від імпортних мит на деякі соєві боби і поставки свинини зі Сполучених Штатів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло