Захворіло у світі
1,324,907
Померло у світі
73,703
Вилікувалось у світі
275,832
Захворіло в Україні
1319
Померло в Україні
38
Вилікувалось в Україні
28
Кращим житловим комплексом року передмістя визнано ЖК «City Park» від БГ «Синергія» – IBUILD-2019
Реклама

Кращим житловим комплексом року передмістя визнано ЖК «City Park» від БГ «Синергія» – IBUILD-2019

 

Кращим житловим комплексом року передмістя визнано ЖК «City Park» від БГ «Синергія» – IBUILD-2019

Днями, у Києві пройшла церемонія нагородження всеукраїнської галузевої премії у сфері нерухомості – IBUILD, організатором якої є Конфедерація Будівельників України. У 2019 році, в премії взяло участь понад 300 учасників, серед яких було обрано 50 переможців – будівельні та девелоперські компанії, об'єкти житлової та комерційної нерухомості. Серед них, в номінації «Кращий житловий комплекс передмістя» здобув перемогу ЖК «City Park» від Будівельної Групи «Синергія».

ЖК «City Park» – це сучасний житловий комплекс класу «комфорт +», який знаходиться в курортному містечку Ірпінь, по вул. Університетська, 3. Комплекс складається із 4-х 17-ти поверхових будинків. Він збудований за монолітно-каркасною технологією, яка дозволила передбачити значну варіативність планувань від однокімнатних квартир до просторих апартаментів на 16-17 поверхах. Дизайн інтер'єру та екстер'єру комплексу поєднав у собі знайомі риси технологічного мегаполісу та комфорт затишного екологічного передмістя, що підкреслено простими лініями фасаду, панорамними вікнами та природною кольоровою гамою фасаду.

Крім того, забудовник грамотно продумав благоустрій прибудинкової території, як для будинку класу «комфорт+». Мова йде про зелений ландшафтний дизайн та створення тут двору-парку, затишних зон відпочинку для дітей та дорослих та ігрових зон, великої зручної парковки для мешканців комплексу та їх гостей. Все це на дії показує філософію Будівельної Групи «Синергія» зі створення зручного та комфортного «життєвого простору».

Кращим житловим комплексом року передмістя визнано ЖК «City Park» від БГ «Синергія» – IBUILD-2019

«Ми намагаємось перенести відчуття дому за поріг квартири. Ретельний підхід до вибору локації, двори-парки, велика кількість квітів та зелені, продуманий благоустрій, дитячі та спортивні майданчики – це лише мала частина того, що допоможе досягти цієї мети»підкреслив Генеральний директор Будівельної Групи «Синергія» Ігор Оверко.

Авторитетне журі премії, яке складається з експертів ринку нерухомості України, відзначили, що завдяки комплексному підходу Будівельної Групи «Синергія» до реалізації проекту ЖК «City Park», їм вдалося випередити конкурентів в передмісті столиці України та отримати найвище визнання у профільному середовищі – перемогу в премії IBUILD в номінації «Кращий житловий комплекс передмістя».

«Від імені команди Будівельної Групи «Синергія» я хочу подякувати Конфедерації будівельників України за проведення авторитетної премії у сфері нерухомості – IBUILD, кваліфікованому експертному журі конкурсу за об’єктивне та чесне оцінювання номінантів, а також всім учасникам премії, які є активними драйверами ринку нерухомості України.

Всеукраїнське визнання ЖК «City Park» найкращим житловим комплексом року у передмісті, для нас, в Будівельній Групі «Синергія», це велика гордість, але й, разом з тим, відповідальність, оскільки в прийдешньому році ми повинні не тільки підтримувати статус найкращих, але досягти нових висот у будівельній галузі»підсумував Генеральний директор Будівельної Групи «Синергія» Ігор Оверко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію