Усі шахти ДП «Львіввугілля» закрили від електропостачання через борги

Усі шахти ДП «Львіввугілля» закрили від електропостачання через борги

В компанії наголосили, що це є «неприпустимим кроком», «наслідкам якого можуть стати повне знищення підприємств та екологічна катастрофа у регіоні»

Усі шахти ДП «Львіввугілля» закрили від електропостачання через борги
фото www.lvug.com.ua/

Опівночі з 22 на 23 грудня, попри усі домовленості з постачальником, вимкнено електроенергію на всіх 6 шахтах ДП «Львіввугілля». Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що до моменту знеструмлення шахт всі керівники були попередженні і працівники були виведені на поверхню шахти.

В компанії повідомили, що ««Львівугілля» на сьогодні не отримало коштів за відвантажене вугілля: 113 млн  грн з ДП «Держвуглепостач», 92 млн  грн  з ПАТ «Центренерго» та 4млн 743 тис грн – з Калуської ТЕЦ.

«Тому розрахуватися наперед за електроенергію не може – немає достатніх обігових коштів. Розуміючи це, керівництво держпідприємства постійно вело перемовини з постачальником електроенергії, щоб відстрочити платіж»,- йдеться в повідомленні.

Пресслужба також наголосила, що «знеструмлення вугільних шахт – неприпустимий крок, наслідками якого можуть стати повне знищення підприємств  та екологічна катастрофа у регіоні».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло