Захворіло у світі
5,763,122
Померло у світі
358,235
Вилікувалось у світі
2,389,735
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Amazon буде розпізнавати покупців за сканом долоні

Amazon буде розпізнавати покупців за сканом долоні

Ритейлер вирішив запровадити нову технологію

Amazon буде розпізнавати покупців за сканом долоні
фото Dave Sanders for The New York Times

Amazon збирається запатентувати технологію, яка дозволяє ідентифікувати покупців по долонях, пише Vox. Зараз в магазинах Amazon Go клієнти роблять це за допомогою мобільного додатку.

Онлайн-рітейлер подав заявку на реєстрацію нової системи ідентифікації. Це сканер, здатний пізнати покупця за індивідуальними особливостями долоні – складками, лініями і навіть венами. У документі також вказано, що сканери будуть розташовуватися на вході і виході з магазину.

Це не означає, що компанія насправді розробляє подібну технологію, проте у вересні повідомлялося, що Amazon тестує сканування рук клієнтів при оформленні замовлення в мережі магазинів Whole Foods.

Однак не все так просто: новий потенційний метод ідентифікації людей, що використовує біометрії, також, ймовірно, викличе питання до компанії. Amazon вже стикається з підвищеною увагою до проблем конфіденційності, пов'язаних з її продуктами, починаючи від голосового помічника Alexa, зазначає видання.

Рітейлер відкрив перший магазин Amazon Go в Сіетлі на початку 2018 року. У ньому немає кас і черг. Вхід в магазин можливий тільки для зареєстрованих клієнтів Amazon, які показують QR-код в мобільному додатку. Магазин визначає, які товари хоче придбати користувач, і при виході з магазину гроші списуються з рахунку клієнта Amazon.

Нагадаємо, Amazon звинуватила Трампа у втраті багатомільярдного контракту з Пентагоном.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті