Захворіло у світі
12,292,678
Померло у світі
555,493
Вилікувалось у світі
6,760,613
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Рим заборонив використання дизельного транспорту

Рим заборонив використання дизельного транспорту

Міська рада Риму заборонила використання дизельних авто, мікроавтобусів і мотоциклів в часи пік, а транспортним засобам з надмірними викидами – від світанку до заходу сонця

Рим заборонив використання дизельного транспорту
фото www.flickr.com/photos/87299462@N06/7997636521

У вівторок, 14 січня, Рим вперше заборонив використання дизельних транспортних засобів на своїх вулицях, намагаючись боротись із зростаючим забрудненням. Про це пише Reuters.

Багато інших міст в центральний та північній Італії також вводять обмеження для скорочення шкідливих викидів.

Тривалий період сонячної погоди без дощу і вітру викликав десятки попереджень про смог по всій країні.

Міська рада Риму заборонила використання дизельних авто, мікроавтобусів і мотоциклів в часи пік, а транспортним засобам з надмірними викидами – від світанку до заходу сонця.

Місцеве транспортне управління заявило, що заборона торкнеться близько мільйона автомобілів, що викликало обурення з боку нафтових компаній.

«Це рішення є абсолютно невиправданим з наукової точки зору, яке не дає ніяких екологічних переваг і занадто карає широке коло громадян», – йдеться у їхній заяві.

В Італії припустима межа забруднення дрібними частинками (PM10) становить 50 мікрограмів на кубічний метр, вище нього – вважається потенційною небезпекою. У деяких районах Рима цей показник був перевищений 10 днів з останніх 12-ти.

Рівні забруднення також різко виросли в низці інших міст, серед яких Мілан, Турин, Флоренція, Парма, Модена та інші, що змушує місцеву владу також реагувати.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті