Захворіло у світі
998,047 осіб
Померло у світі
51,335 осіб
Вилікувалось у світі
208,630 осіб
Захворіло в Україні
897 осіб
Померло в Україні
22 осіб
Вилікувалось в Україні
19 осіб
Samsung вкладе $500 млн в будівництво заводу дисплеїв

Samsung вкладе $500 млн в будівництво заводу дисплеїв

Завод випускатиме дисплеї для індійського ринку

Samsung вкладе $500 млн в будівництво заводу дисплеїв
фото DR

Південнокорейська компанія Samsung інвестує $500 млн у будівництво нового заводу з випуску дисплеїв в Індії. Про свої інвестиційні плани компанія розповіла в документах, відправлених місцевому регулятору, пише DailyComm з посиланням на індійську газету The Economic Times.

Новий завод буде побудований в місті Ноїда на околиці Нью-Делі. У цьому місті вже знаходиться одне підприємство Samsung, що займається виробництвом мобільних телефонів.

Samsung підтвердила агентству Reuters, що розглядає можливість будівництва заводу в Індії. Але будь-які подробиці в компанії розкривати не стали.

Передбачається, що новий завод буде використовуватися для виготовлення дисплеїв для смартфонів, призначених для індійського ринку. У цій країні Samsung займає друге місце за продажем смартфонів з часткою 20% за підсумками третього кварталу 2019 року проти 25% трьома місяцями раніше (дані Counterpoint).

Лідером ринку є Xiaomi, а інші китайські бренди, включаючи Vivo і Realme, стрімко нарощують позиції в країні.

Загострення конкуренції з боку китайських компаній, перехід ринку на більш досконалі OLED-панелі та уповільнення попиту на смартфони і телевізори призвели до падіння попиту і зниження цін на рідкокристалічні панелі – проблем, з якими зіткнулася Samsung Display.

Нагадаємо, ринкова вартість Samsung сягнула рекордної позначки, піднявшись на 10 позицій за рік, і зараз компанія займає 18 місце в світі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію