Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Білорусь ніколи не стане частиною РФ, не хочу бути останнім президентом – Лукашенко

Білорусь ніколи не стане частиною РФ, не хочу бути останнім президентом – Лукашенко

Він додав, що навіть якби на це погодився, «білоруси мене з'їдять протягом одного року після прийняття подібного рішення»

Білорусь ніколи не стане частиною РФ, не хочу  бути останнім президентом – Лукашенко
Олександр Лукашенко
фото president.gov.by/

Президент Білорусі Олександр Лукашенко наголосив на непорушності суверенітету і незалежності Білорусі та заявив, що його країна ніколи не стане частиною іншої, «навіть братської Росії». Про це повідомляє «БЕЛТА».

«У нас є своя країна. Ми суверенні і незалежні. Ми своїми мізками і руками, що змогли, заробили, будуємо свою країну. І ми не можемо бути частиною будь-якої країни. Я не можу вас зрадити і розчинити Білорусь, нехай навіть в нашій братській Росії», – підкреслив Лукашенко.

«У переговорах з президентом (Росії – ред. ) я чітко і однозначно півтора-два роки тому сказав: цього в Білорусі не може зробити ніхто. Навіть якщо я на це піду, то білоруси мене з'їдять протягом одного року після прийняття подібного рішення», – розповів білоруський лідер.

«Я не хочу бути останнім президентом Білорусі. Почесно бути першим, але останнім бути не хочу. Я хочу, щоб діти наші жили на цьому клаптику землі в мирі, злагоді. В обіймах з російською людиною, росіянами. Вони нам не чужі. Росіяни – це наші люди. Від них, правда, мало що залежить зараз», – зауважив Лукашенко.

Раніше цього місяця, Лукашенко заявив, що Росія хоче, щоб Білорусь купувала в неї нафту за цінами, вищими за світові.

«Чому ми досі з президентом Росії не домовилися по нафті? Тому що Росія хоче, щоб ми купили в неї нафту за цінами, вищими за світові. Де таке бачено? – обурився Лукашенко. – Тому я й відмовився від такої нафти і прямо заявив: якщо не буде постачань за світовою ціною з Росії, ми знайдемо цю нафту в іншому місці. Що ми й робимо. І знайшли».

Наприкінці минулого року в Мінську пройшла акція проти інтеграції з Росією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті