Захворіло у світі
1,587,209
Померло у світі
94,850
Вилікувалось у світі
353,291
Захворіло в Україні
1892
Померло в Україні
57
Вилікувалось в Україні
45
Фонд гарантування вкладів отримав нову пропозицію від Бахматюка

Фонд гарантування вкладів отримав нову пропозицію від Бахматюка

Для рішення потрібна оцінка спроможності погашення боргів

Фонд гарантування вкладів отримав нову пропозицію від Бахматюка
Олег Бахматюк
Фото: УНІАН

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) отримав від Олега Бахматюка оновлену пропозицію щодо проведення переговорів про погашення заборгованості по зобов’язанням VAB Банку і банку Фінансова ініціатива перед ФГВФО та Національним банком України (НБУ). Про це повідомили в Фонді у вівторок. 

«30 січня 2020 року до Фонду надійшло повторне звернення від пана Бахматюка з пропозицією відновити переговори щодо врегулювання заборгованості за кредитними портфелями банків ПАТ Віейбі Банк та ПАТ Фінансова ініціатива, а також перед Фондом та НБУ», – повідомили Mind у Фонді.

За даними ФГВФО, у відповідному листі зазначається, що зараз проводиться аналіз фінансових можливостей групи компаній Укрлендфармінг ПЛС здійснити погашення заборгованості в стислі строки після чого буде надано пропозиція щодо конкретних сум та строків.

«Для прийняття Фондом рішення щодо цієї оновленої пропозиції обов’язковими етапами залишається оцінка альтернативних сценаріїв та спроможності погашення запропонованих сум та строків», – наголошують у Фонді.

Як повідомлялося, Бахматюк декілька разів звертався до Фонду з пропозиціями щодо добровільного врегулювання заборгованості перед Фондом і НБУ, зокрема у жовтні 2019 року надійшла пропозиція про погашення 8 млрд грн протягом 7 років на користь Фонду та НБУ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію