Бізнес-асоціація TURKSID відкрила представництво у Києві
Асоціація об'єднує бізнесменів країн із найбільшими кримсько-татарськими діаспорами

Міжнародна бізнес-асоціація TURKSID відкрила представництво у Києві. Про це повідомляється на сторінці Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства у Facebook.
«У Києві відкрилося представництво міжнародної бізнес-асоціації TURKSID, діяльність якої спрямована на розвиток та захист спільних інтересів своїх партнерів – підприємців з різних галузей», – зазначається у повідомлені.
8 лютого у Києві відкрилося представництво міжнародної бізнес-асоціації TURKSID, діяльність якої спрямована на розвиток...
Опубліковано Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Понеділок, 10 лютого 2020 р.
Згідно з повідомленням, асоціація є об’єднанням ділових людей країн із найбільшими кримсько-татарськими діаспорами – Туреччини, України та Румунії.
«Інвестуйте в Україну, а ми створимо всі умови роботи для вас», – запевнив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.
Нагадаємо, міжнародна економічна організація перевела Україну з 7-ї до 6-ї групи ризику, що покращує інвестиційну привабливість країни.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].