Через спалах коронавірусу трейдери будуть змушені зберігати нафту на танкерах

Через спалах коронавірусу трейдери будуть змушені зберігати нафту на танкерах

Зберігання нафти в морі є дорожчим, ніж на суші

Через спалах коронавірусу трейдери будуть змушені зберігати нафту на танкерах
фото www.flickr.com/photos/131718314@N06/32195689970

Три найбільших нафтових трейдера розглядають можливість зберігання сирої нафти на танкерах. Це обумовлено перенасиченням на ринку і зниженням попиту на нафту через епідемію коронавируса в Китаї. Про це пише OilExp.

Серед компаній, які цікавляться можливістю оренди супертанкерів для зберігання нафти, – Vitol SA, Royal Dutch Shell PLC і Litasco SA. Раніше двоє представників компаній – власників танкерів повідомили, що останнім часом різко зріс попит на контракти з оренди суден з метою зберігання нафти.

Видання наголошує, що цей крок є вимушеним, оскільки зберігати нафту в морі є дорожчим, ніж на суші.

Джерела повідомили, що вартість оренди судна класу VLCC (Very Large Crude Carrier), що має місткість понад 2 млн  барелів, обійдеться в $30 000- $ 33 000 на добу.

Нагадаємо: в Китай кількість померлих від коронавірусу перевалило за 1000. У зв’язку із такими показниками зі своїх посад було звільнено або відсторонено низку чиновників, зокрема через невиконання ними своїх обов’язків.

В Україні наразі не зафіксовано жодного випадку захворювання на китайський коронавірус, однак двоє громадян України захворіли в Японії – вони разом з іще 3700 людей є пасажирами круїзного лайнера Diamond Princess, який зараз стоїть заблокований на карантині.

Українці, які бажають повернутися на батьківщину з Китаю через спалах коронавірусу, повинні будуть підписати згоду на 14-денний карантин відразу ж після повернення. У разі відмови таку людину можуть не пустити на борт літака.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло