США звинуватили Huawei в таємному доступі до мобільних мереж
В адміністрації Трампа вважають, що китайська компанія шпигує за користувачами по всьому світу

У Huawei є доступ до всіх мобільних мереж, які працюють з використанням обладнання китайської компанії. Про це заявив радник президента США з національної безпеки Роберт О'Браєн, пише The Wall Street Journal.
«У нас є докази, що Huawei має таємний доступ до чутливих персональних даних у системах, які вона обслуговує і продає по всьому світу», – заявив О'Браєн.
Як пояснює газета, виробник, продаючи техніку операторам, зобов'язаний залишити в ній бекдор – шлях для доступу до мереж з боку влади. При цьому виробник не може використовувати цей канал зв'язку, не повідомивши про це оператору.
За версією Вашингтона, Huawei понад 10 років отримує персональну інформацію через бекдор. При цьому не уточнюється, в яких країнах здійснювалося можливе стеження за користувачами мобільних пристроїв.
Китайська компанія заперечує всі звинувачення і називає їх «не підкріпленими доказами».
Huawei знаходиться під американськими санкціями з травня 2019-го року, що заважає їй закуповувати американські компоненти і технології, включаючи, наприклад, сервіси Google для Android-смартфонів.
Нагадаємо, Vodafone відмовиться від обладнання Huawei в європейській мережі.
За матеріалами DailyComm
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].