Захворіло у світі
1,587,209
Померло у світі
94,850
Вилікувалось у світі
353,291
Захворіло в Україні
1892
Померло в Україні
57
Вилікувалось в Україні
45
Universal Music Group вийде на ІРО не пізніше початку 2023

Universal Music Group вийде на ІРО не пізніше початку 2023

Минулого року компанію оцінили в $33 млрд

Universal Music Group вийде на ІРО не пізніше початку 2023

Французький медіа-конгломерат Vivendi заявив, що планує вивести свій найбільш цінний актив, компанію Universal Music Group, на ІРО не пізніше початку 20203 року. Про це повідомляє Hollywood Reporter.

Минулий рік для компанії виявився особливо вдалим. Виручка Universal Music Group в 2019 році перевищила $7,7 млрд, збільшившись на 14% за рік. Доходи від музики зросли на 11,6% в річному обрахуванні, в той час як доходи видавничого бізнесу збільшились на 9,2%.

Окрім того,  в минулому році компанія продала 10% своїх акції китайській інвестиційній Tencent в межах угоди, які оцінила UMG в $33 млрд. Угода також передбачає можливість для китайського конгломерату докупити ще 10% UMG до 15 січня 2021 року.

Високі показники UMG допомогли материнській компанії Vivendi збільшити виручку на 5,6% до $17,2 млрд, скоригований чистий прибуток зріс на 50,5% до $1,8 млрд.

Vivendi SA – французький медіа конгломерат, у сферу діяльності якого входять: музика, телебачення, фільми, відеоігри, книговидання, телекомунікації та відеохостинг. Компанія володіє французьким телеканалом  Groupe Canal +, а також світовим лідером музики Universal Music Group, видавцем книг Editis, комунікаційною компанією Havas, компанією з виробництва відеоігор Gameloft  і відеохостинг Dailymotion.

Universal Music Group – найбільша в світі бізнес-компанія і дочірня компанія лейблів звукозапису, медіахолдинг. Найвпливовіший лейбл «великої трійки лейблів звукозапису». Компанії належить величезне число лейблів звукозапису, серед яких Aftermath Entertainment (Dr. Dre, Eminem, 50 Cent), Geggen Records (Aerosmith, Eagles, Garbage, Papa Roach, Rob Zombie), Doggystyle Records (Snoop Dog), A&M Records (Maroon 5, Pussycat Dolls, will.i.am, Black Eyed Peas)

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію