Захворіло у світі
1,066,706 осіб
Померло у світі
56,767 осіб
Вилікувалось у світі
223,697 осіб
Захворіло в Україні
942 особи
Померло в Україні
23 осіб
Вилікувалось в Україні
19 осіб
У «Нафтогазі» повідомили, скільки компанія втратила через анексію Криму

У «Нафтогазі» повідомили, скільки компанія втратила через анексію Криму

Компанія вимагатиме від Росії відшкодувати збитки

У «Нафтогазі» повідомили, скільки компанія втратила через анексію Криму
Андрій Коболєв
@NaftogazUK

Українська нафтогазова компанія «Нафтогаз» подала відповідь на зустрічну заяву Росії про розмір компенсації збитків, викликаних втратою «Нафтогазом» активів в Криму. Про це компанія повідомляє в своєму Twitter-акаунті.

Заява Росії була подана в грудні 2019 року, йдеться в повідомленні «Нафтогазу».

У компанії також підтвердили розмір збитку, який «Нафтогаз» вимагає відшкодувати – близько  $8 млрд. У повідомленні компанії вказано, що в цю суму входить чистий розмір збитків і відсотки.

«Нафтогаз» додатково обґрунтував свою заяву про розмір компенсації збитків, завданих незаконною експропріацією кримських активів «Нафтогазу» в 2014 році», – йдеться повідомленні компанії.

Раніше, 10 лютого, про те, що збитки складуть близько $8 млрд, повідомляв виконавчий директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко на своїй сторінці в Facebook.

Компанія «Нафтогаз» і її дочірні компанії звернулися з позовом про відшкодування збитків до суду в Гаазі в жовтні 2016 року. Тоді компанія оцінювала втрату своїх енергетичних активів в Криму в $2,6 млрд.

Взимку 2019 року Гаазький арбітраж визнав Росію винною в тому, що українська компанія втратила свої кримські активи. За інформацією «Нафтогазу», трибунал вирішив, що дії Росії були незаконними і «порушили двосторонню угоду між Україною і Росією про взаємний захист інвестицій».

За матеріалами РБК

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію