Захворіло у світі
5,410,288
Померло у світі
345,104
Вилікувалось у світі
2,169,005
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Китай готовий вкласти $600 млн у добудову Слов'янської ТЕС під держгарантії

Китай готовий вкласти $600 млн у добудову Слов'янської ТЕС під держгарантії

Проект дозволить знизити собівартість виробленої електроенергії

Китай готовий вкласти $600 млн у добудову Слов'янської ТЕС під держгарантії
Слов'янська ТЕС
Фото: mind.ua

Китайський уряд готовий вкласти в добудову та реконструкцію Словянської теплоелектростанції за умови надання під державних гарантій. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на радника з торгово-економічних питань Посольства КНР в Україні Лю Цзюня.

«Dongfang Electric International (Ченду, провінція Сичуань) – одна з найбільших компаній КНР в галузі традиційної енергетики. У грудні 2018 року був підписаний інвестиційний договір між цією корпорацією і ПАТ «Донбасенерго». Угода передбачає спільну реалізацію проекту з будівництва нового енергоблоку №6 на Слов'янській теплоелектростанції. Китайська сторона готова інвестувати в цей проект понад $600 млн за умови надання держгарантії українською стороною», – цитується він у повідомленні.

Згідно з повідомленням, реконструкція енергоблоку Слов'янської ТЕС дозволить значно знизити собівартість виробленої електроенергії, спалювати низькосортне вугілля без додавання природного газу.

Як повідомлялося, Китай став головним торговельним партнером України.

Про проблеми Слов'янської ТЕС та шляхи їх вирішення Mind детально розповідав у матеріалі: «Вчимося жити без антрациту: Україна зупинила 5 із 7 антрацитових ТЕС».  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті