Усі евакуйовані з Уханю люди пройшли перевірку і не мають симптомів ГРВІ – Гончарук

Усі евакуйовані з Уханю люди пройшли перевірку і не мають симптомів ГРВІ – Гончарук

За його словами, внаслідок учорашніх сутичок дев’ять правоохоронців отримали поранення

Усі евакуйовані з Уханю люди пройшли перевірку і не мають симптомів ГРВІ – Гончарук
Олексій Гончарук
фото www.kmu.gov.ua

Усі евакуйовані люди пройшли перевірку і не мають симптомів гострих респіраторних захворювань. Люди в повній безпеці, написав у своєму телеграм-каналі прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Як відомо, він вирішив приїхати в Нові Санжари, куди транспортували евакуйованих, щоб «переконатися, що все працює».

« Поговорили з людьми, які перебувають у санаторії. Пересвідчився, що тут є все необхідне. Об’єкт знаходиться під охороною фізичною та наглядом медиків-інфекціоністів. Ситуація під повним контролем уряду», – написав Гончарук.

Прем’єр додав, що троє медпрацівників, які перебували з евакуйованими людьми під час польоту, і надалі залишаються з ними. Також із ними на території місця обсервації буде ще один медик. Безпосередньо з розміщеними ані персонал медцентру, ані оточуючі контактувати не будуть.

За словами Гончарука, на території об’єкту для охорони людей залишаються 300 працівників Нацгвардії, ще 100 нацгвардійців – у резерві. Нацполіція посилила патрулювання в регіоні.

Нагадаємо: напередодні ввечері, коли евакуйовані українці нарешті прибули до місця призначення , мітингувальники закидали їх камінням.

«9 правоохоронців отримали поранення, 5 із них – середньої тяжкості. У двох автобусах, які везли людей, розбиті вікна. Поліція вже порушила кримінальні провадження», – розповів прем’єр та долав, що відеоматеріалів, щоб ідентифікувати тих, хто кидав каміння – достатньо.

Окрім того, з евакуйованими людьми разом перебуватиме і міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька, «щоб власним прикладом показати, що все нормально і підстав для паніки немає».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті