Захворіло у світі
1,275,856
Померло у світі
69,514
Вилікувалось у світі
262,999
Захворіло в Україні
1319
Померло в Україні
38
Вилікувалось в Україні
28
«Метінвест» чекає на рішення АМКУ щодо придбання меткомбінату Huta Czestochowa у Польщі

«Метінвест» чекає на рішення АМКУ щодо придбання меткомбінату Huta Czestochowa у Польщі

Розгляд комітетом запланований на 27 лютого

«Метінвест» чекає на рішення АМКУ щодо придбання меткомбінату Huta Czestochowa у Польщі
фото metinvestholding.com/

Антимонопольний комітет України (АМКУ) 27 лютого розгляне попередні висновки про відсутність необхідності отримання дозволу на опосередковане придбання компанією Metinvest B.V (Нідерланди) активів у вигляді цілісного майнового комплексу компанії ISD Huta Częstochowa Sp. z o.o. w upadłości (Ченстохова, Польща). Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як говориться в повідомленні АМКУ, сукупно ці активи забезпечують господарську діяльність з виробництва та реалізації сталевих напівфабрикатів, плоского гарячекатаного прокату і сталевих конструкцій з плоского гарячекатаного прокату.

У вересні минулого року видання із посиланням на голову правління ISD Polska Костянтина Литвинова повідомляло, що корпорація «Індустріальний союз Донбасу» (ІСД) розглядає групу «Метінвест» як найбільш прийнятний і перспективний варіант для знаходиться в процесі банкрутства металургійного комбінату Huta Stali Czestochowa (Польща).

Він не уточнив нові обставини і вимоги для потенційних інвесторів меткомбінату, але зазначив, що «Метінвест» давно цікавиться ім.

«Вони давно цікавилися підприємством, були у нас, проводили дью-диліжанс, тому вони мають повне уявлення про ситуацію», – констатував співрозмовник агентства.

На його думку, для «Метінвесту» придбання польського меткомбінату є логічним продовженням ланцюжка з випуску металургійної продукції, яка може реалізовуватися на європейському ринку.

«Раніше був ланцюжок з Алчевським меткомбінатом (наразі знаходиться на тимчасово непідконтрольній Україні території – ред.). Але в ланцюжку не було гірничорудних підприємств, так і коксохімічне підрозділ був недостатнім. А у «Метінвесту» все це є. Тому отримання контролю над цим комбінатом логічно і є завершенням повного металургійного циклу для поставок продукції в ЄС», – був переконаний Литвинов.

Разом з тим він не уточнив, чи проводилися додаткові переговори з даної теми з «Метінвестом», але зазначив, що відповідна інформація з цього напрямку передана потенційним інвесторам.

Як повідомляось, ІСД підписала договір купівлі-продажу меткомбінату Huta Czestochowa на початку липня 2005 року.

Корпорація ІСД заснована в 1995 році. Є інтегрованою холдинговою компанією, що володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу. До складу корпорації входять Алчевський меткомбінат на НКТ, над яким втрачений контроль з кінця 2017 року, а також ДМК, меткомбінат ISD-Dunaferr (Угорщина) і ISD-Huta Czestochowa (Польща).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію