Eset повідомила про нову масштабну загрозу для смартфонів
Виявлена вразливість зачіпає понад мільярд популярних по всьому світу пристроїв

У смартфонах і планшетах з Wi-Fi чіпами виробництва Broadcom і Cypress була виявлена вразливість, яка зачепила понад мільярд пристроїв, повідомили експерти антивірусної компанії Eset, на яких посилається RNS.
«Компанія Eset... виявила раніше невідому вразливість Kr00k (CVE-2019-15126), що зачіпає пристрої з Wi-Fi-чіпами виробництва Broadcom і Cypress», – відзначають експерти.
При передачі даних всередині бездротової мережі вони розшифровуються за допомогою унікального ключа. Вразливісь Kr00k при цьому дозволяє зловмисникові вкрасти ці дані при раптовому відключенні пристроїв від Wi-Fi, або при падінні потужності сигналу, відкриваючи пролом для витоку конфіденційних даних користувача.
Як підкреслюють в Eset, виявлена вразливість зачіпає понад мільярд популярних по всьому світу пристроїв, в числі яких – смартфони, планшети, а також точки доступу Wi-Fi та маршрутизатори.
«Проведені ESET тести показали, що до установки оновлень з виправленнями деякі пристрої Amazon (Echo, Kindle), Apple (iPhone, iPad, MacBook), Google (Nexus), Samsung (Galaxy), Raspberry (Pi 3), Xiaomi (RedMi), а також точки доступу Asus і Huawei були вразливі для Kr00k. За оцінками експертів, їх загальна кількість перевищила мільярд», – зазначили в Eset.
Нагадаємо, Google підтвердила, що камери смартфонів з Android можуть стежити за користувачами.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].