«Укроборонпром» експортував озброєння на $908 млн

«Укроборонпром» експортував озброєння на $908 млн

На 2020 компанія планує експортувати більше

«Укроборонпром» експортував озброєння на $908 млн
фото УНІАН

Підприємства концерну «Укроборонпром» в 2019 році експортували за кордон озброєння і послуг на суму $908 млн, що на 19% більше, ніж роком раніше. Про це заявив глава державного концерну Айварас Абромавічус, передає Інтерфакс-Україна.

«У минулому році наші компанії експортували озброєння і послуг на суму $908 млн. Це зростання на 19% в порівнянні з попереднім роком», – заявив він.

Абромавічус додав, що Україна не входить в десятку найбільших експортерів озброєння, а обсяги експорту США і РФ перевищують вітчизняний в десятки разів, проте запевнив, що і 2020 року показники «Укроборонпрому» щодо поставок закордон збільшаться.

«Бачимо, що в 2020 році зростання експорту намічається на рівні 30%. І це дуже важлива цифра, особливо напередодні уповільнення темпів зростання промислового виробництва, який відбувається не тільки в нашій країні, але і у всьому світі», – сказав глава «Укроборонпрому».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло