Уряд впроваджує тестування на поліграфі для працівників сфери держзакупівель

Уряд впроваджує тестування на поліграфі для працівників сфери держзакупівель

До того ж, усі міністерства робитимуть закупівлі палива, паперу, канцелярії та офісного обладнання централізовано з початку березня

Уряд впроваджує тестування на поліграфі для працівників сфери держзакупівель
Дмитро Дубілет Фото: Кабмін

Уряд розпочав реформу державних закупівель. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет на своїй сторінці у Facebook.

«Процес буде більш ефективним. Закупівлі робитимуть менша кількість людей, але більш професійних (бо це буде їхня пряма спеціалізація)», – зазначив Дубілет.

За словами міністра, реформа передбачає впровадження періодичного тестування на поліграфі людей, які приймають рішення щодо закупівель. Дубілет назвав детектор брехні «дуже дієвим інструментом проти відкатів».

Він також додав, що державні органи виступатимуть «єдиним фронтом» у перемовинах з підрядниками, що дозволить більше економити на великих закупівлях.

Дубілет розповів, що міністерство планує, що майже всі закупівлі проводитимуться через єдиний центр до кінця року, а також що до проєкту приєднаються інші органи виконавчої влади.

Нагадаємо: прокуратура відкрила справу за фактом закупівель Націнституту раку в обхід ProZorro. Керівництво інституту, як підозрює прокуратура, укладає прямі угоди з «потрібними» постачальниками

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло