Захворіло у світі
116,872,436
Померло у світі
2,593,931
Вилікувалось у світі
66,149,832
Захворіло в Україні
1,406,800
Померло в Україні
27,128
Вилікувалось в Україні
1,198,254
Уряд впроваджує тестування на поліграфі для працівників сфери держзакупівель

Уряд впроваджує тестування на поліграфі для працівників сфери держзакупівель

До того ж, усі міністерства робитимуть закупівлі палива, паперу, канцелярії та офісного обладнання централізовано з початку березня

Уряд впроваджує тестування на поліграфі для працівників сфери держзакупівель
Дмитро Дубілет Фото: Кабмін

Уряд розпочав реформу державних закупівель. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет на своїй сторінці у Facebook.

«Процес буде більш ефективним. Закупівлі робитимуть менша кількість людей, але більш професійних (бо це буде їхня пряма спеціалізація)», – зазначив Дубілет.

За словами міністра, реформа передбачає впровадження періодичного тестування на поліграфі людей, які приймають рішення щодо закупівель. Дубілет назвав детектор брехні «дуже дієвим інструментом проти відкатів».

Він також додав, що державні органи виступатимуть «єдиним фронтом» у перемовинах з підрядниками, що дозволить більше економити на великих закупівлях.

Дубілет розповів, що міністерство планує, що майже всі закупівлі проводитимуться через єдиний центр до кінця року, а також що до проєкту приєднаються інші органи виконавчої влади.

Нагадаємо: прокуратура відкрила справу за фактом закупівель Націнституту раку в обхід ProZorro. Керівництво інституту, як підозрює прокуратура, укладає прямі угоди з «потрібними» постачальниками

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті