Видобуток вугілля на державних шахтах зменшився майже вдвічі з 2016 по 2019 рік
Водночас дотація на 1 тонну вугільної продукції зросла майже в 3,7 раза за останні три роки

Видобуток вугільної продукції на державних підприємствах у період з 2016 до 2019 року зменшився з 6,7 млн тонн, до 3,5 млн тонн, а дотація на 1 тонну вугільної продукції зросла з 246 грн на 1 тонну у 2016 році до 908 грн на 1 тонну у 2019 році. Такі дані опублікувала пресслужба Міністерства енергетики та захисту довкілля на сторінці у Facebook.
«Очікується, що найближчим часом європейська вугільна галузь суттєво знизить темпи зростання видобутку внаслідок скорочення середньорічного попиту на вугілля на європейських ринках», – сказано в повідомленні.
У Мінекоенерго зазначають, що видобуток вугілля в країнах, що розвиваються, протягом останніх 10 років продовжує зростати, натомість розвинені країни поступово скорочують виробництво та споживання вугілля.
Основними виробниками вугілля у світі назвали Китай, США, Австралію, Індонезію, Індію та Росію.

Нагадаємо: «Метінвест» Ахметова у 2019 році скоротив чистий прибуток в 3,5 раза.
Як повідомлялося, промвиробництво в Україні у 2019 році скоротилося на 0,5%.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].