Захворіло у світі
12,745,734
Померло у світі
565,782
Вилікувалось у світі
7,026,011
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
АМКУ дозволив концесію порту «Херсон»

АМКУ дозволив концесію порту «Херсон»

Концесія не призведе до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України

АМКУ дозволив концесію порту «Херсон»
фото Wikipedia

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл ТОВ «Рісо-Херсон» (консорціум «Петро Ойл енд Кемикалс» і AT RISOIL, Грузія-Швейцарія) на концесію в морському торговому порту «Херсон».

Як повідомляє пресслуба АМКУ,  наприкінці січня 2020 року до АМКУ надійшла заява на опосередковане набуття ТОВ «Рисоіл-Херсон» контролю, шляхом одержання в концесію, над активами у вигляді єдиного майнового комплексу, що належать ДП «Херсонський Морський Торговельний Порт» (м. Херсон, Україна) і ДП «Адміністрація морських портів України» (м. Київ, Україна) та разом забезпечують здійснення господарської діяльності із надання стивідорних послуг у морському порту «Херсон»

«Петро Ойл Енд Кемікалс» та компанія «Risoil SA» планують здійснити інвестиції у заплановану трансакцію у розмірі 215 735 000 грн, йдеться у повідомленні.

ТОВ «Рисоіл-Херсон», з урахуванням відносин контролю, здійснює діяльність, зокрема, із перевалки вантажів у морських торговельних портах «Чорноморськ» та «Південний».

Сукупна частка учасників концентрації на ринку послуг з транспортного оброблення вантажів у морських портах у сегменті виконання стивідорних робіт становить близько 2 %.

Ураховуючи, що концесія не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України, АМКУ надав дозвіл на заявлену концентрацію.

Минулого місяця Кабмін оголосив про свої плани передати в концесію сім залізничних вокзалів, включаючи центральний столичний вокзал «Київ-Пасажирський», терміном на 20 років. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті