Джек Дорсі залишається на чолі Twitter: суперечку з акціонерами залагоджено

Джек Дорсі залишається на чолі Twitter: суперечку з акціонерами залагоджено

Глава компанії передумав їхати в Африку через коронавірус

Джек Дорсі залишається на чолі Twitter: суперечку з акціонерами залагоджено
фото Bits.media

Twitter уклала угоду з інвестиційними компаніями Elliott Management і Silver Lake, повідомила компанія. У лютому 2020 року представники Elliott Management виступили з пропозицією прибрати Джека Дорсі з поста глави компанії: на їхню думку, він не приділяє достатньо часу компанії, тому що одночасно керує платіжним сервісом Square, пише vc.ru.

Крім того, раніше Дорсі оголосив, що має намір на півроку поїхати в Африку, чим викликав неоднозначну реакцію акціонерів.

За умовами нової угоди, позиції Джека Дорсі в керівництві Twitter не зміняться, а компанія отримає $1 млрд від Silver Lake – ці кошти підуть на викуп акцій. Також обидві інвесткомпанії отримають по одному місцю в раді директорів Twitter.

Незважаючи на те, що Дорсі виступає співзасновником Twitter, він володіє тільки 2% акцій компанії. Оскільки у Twitter немає спеціальних акцій з підвищеною кількістю голосів, у Дорсі немає особливих переваг в разі голосування акціонерів.

Дорсі написав у своєму акаунті в Twitter про намір переїхати в Африку в листопаді 2019 року. Він відзначав, що проведе там 3-6 місяців в 2020 році.

Пізніше він заявив, що зробив помилку, розповівши про намір провести кілька місяців в Африці.

Дорсі пояснив, що Африка стане одним з найбільш населених континентів у наступні 20-30 років, а зараз велика частина населення тільки отримує доступ до інтернету. «Величезні можливості, особливо для молодих людей, які приєднуються до Twitter, і для нас, щоб зрозуміти, як краще їх обслуговувати», – сказав він.

Глава Twitter розраховував працювати децентралізовано, але на тлі спалаху коронавируса Covid-2019 і «всього іншого» планує переглянути своє рішення. Дорсі додав, що компанія в будь-якому випадку продовжить працювати з Африкою.

Як повідомлялося, інвестор Twitter хоче вигнати Джека Дорсі з посади глави компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті