Коронавірус COVID-19
Захворіло у світі
801,400 осіб
Померло у світі
38,743 особи
Вилікувалось у світі
172,657 осіб
Захворіло в Україні
549 осіб
Померло в Україні
13 осіб
Вилікувалось в Україні
8 осіб
Ford, General Motors і Fiat Chrysler поки що не закриватимуть свої заводи

Ford, General Motors і Fiat Chrysler поки що не закриватимуть свої заводи

Наразі вони погодились частково призупинити виробництво та більше ретельно слідкувати на санітарними нормами

Ford, General Motors і Fiat Chrysler поки що не закриватимуть свої заводи
фото www.flickr.com/photos/thomashawk/32393723390

Велика трійка американських автовиробників – Ford, General Motors (GM) і Fiat Chrysler Automobiles – вирішили поки що не закривати свої заводи через коронавірус, пори те, що на цьому наполягала профспілка.

Як повідомляє CNN, сторони домовились про «часткове відключення своїх заводів». Окрім того, компанії пообіцяли більш ретельно очищувати об’єкти та обладнання, коли робочі міняються місцями, а також збільшити перерву між змінами.

Автовиробники, своєю чергою, попросили дати їм 48 годин на розгляд альтернативних планів та кроків.

«Здоров’я та безпека наших працівників – наш головний пріоритет. Ми тісно співпрацюємо з профспілкою і повідомимо усі подробиці протягом найближчих 24 годин, – сказала прессекретар Ford Келлі Фелкер. – Ці зміни, які включатимуть чергування змін, щоб забезпечити більше розділення співробітників та подальше вдосконалення наших санітарних протоколів, направлені на забезпечення безпечних умов праці для наших працівників на їхніх робочих місцях».

Коронавірусна криза у світі б’є по глобальному автопрому. Автозаводи в КНР довелось закрити на декілька тижнів, після того, як там з’явився вірус. Цього тижня автовиробники, в тому числі Volkswagen Group, Fiat Chrysler і PSA, оголосили про закриття своїх європейських заводів у зв’язку із скороченням попиту та перебоями із поставками запчастин.

Раніше автомобілебудівний концерн Volkswagen заявив, що готується тимчасово закрити більшість своїх європейських заводів через пандемію коронавірусу.

До цього Volkswagen заявив про зупинку свого заводу в Братиславі. Заява прозвучала відразу ж після того, як Словаччина вжила жорстких заходів через спалах коронавірусу  COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію