Захворіло у світі
5,550,399
Померло у світі
348,302
Вилікувалось у світі
2,269,880
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
Apple презентувала новий MacBook Air за ціною від $999

Apple презентувала новий MacBook Air за ціною від $999

Найпопулярніша модель має оновлену клавіатуру та удвічі більший обсяг пам’яті

Apple презентувала новий MacBook Air за ціною від $999
фото www.apple.com/

Компанія Apple представила оновлену версію MacBook Air. Ця модель відтепер матиме нову клавіатуру Magic Keyboard, удвічі більший обсяг пам’яті та нижчу ціну у $999.

Як повідомляється на сайті компанії, новий MacBook Air забезпечує удвічі вищу продуктивність процесора та до 80% більш високу продуктивність графіки. Відтепер користувачі зможуть зберігати ще більше світлин, відео та файлів.

«Завдяки чудовому 13-дюймовому дисплею Retina  для яскравих зображень та чіткого тексту, Touch ID для зручного входу в систему та безпечних покупок в інтернеті, просторому трекпаду та збільшеній тривалості автономної роботи разом з потужністю MacOS Catalina – це найкращий в історії компанії MacBook Air», – йдеться у повідомленні.

MacBook Air, який вперше запропонує чотирьохядерні процесори,тепер зможе забезпечити ще більшу швидкість повсякденної діяльності від організації фото до створення презентацій та редагування відео. Завдяки найновішим процесорам Intel Core 10-го покоління з чотирьох ядерним процесором Core i7 з частотою до 1,2 ГГц і швидкістю Turbo Boost до 3,8 ГГц, MacBook Air має удвічі вищу продуктивність, ніж його попередник.

Основною відмінністю нового MacBook Air стала клавіатура Magic Keyboard з поліпшеним механізмом «ножиці» і ходом клавіш 1 мм, яка забезпечує швидке натискання без залипання. На клавіатурі встановлений сканер відбитків пальця Touch ID.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті