Конкурс «Євробачення» скасовано: в цьому році його не буде

Конкурс «Євробачення» скасовано: в цьому році його не буде

Організатори найбільш вірогідним вважають проведення конкурсу в 2021 році

Конкурс «Євробачення» скасовано: в цьому році його не буде
фото DR

Європейський мовний союз (ЕВС) скасував пісенний конкурс «Євробачення», який цього року мав пройти в Нідерландах, передає Forbes. Причиною стало поширення по Європі коронавірусу COVID-19.

У повідомленні на сайті конкурсу зазначається, що організатори розглядали різні альтернативи через епідемію в Європі і обмеження, які ввели уряди різних країн, в тому числі Нідерланди. Але в підсумку вирішили конкурс не проводити.

«В основі цього рішення – здоров'я артистів, персоналу, фанатів і гостей, а також ситуація в Нідерландах, Європі та світі», – зазначив ЄВС.

Виконавчий керівник конкурсу Йон Ула-Санд зазначив, що організатори подумають над тим, щоб провести конкурс в Роттердамі в 2021 році.

Україну мав представляти в цьому році на «Євробаченні» гурт GO_A, що став переможцем національного відбору, завоюваши симпатії глядачів піснею «Соловей».

Також повідомлялося, що 17 березня УЄФА оголосив про перенесення на 2021 рік ювілейного чемпіонату Європи з футболу. У той же день ФІФА перенесла перший чемпіонат світу серед клубів в новому форматі.

Через коронавірус були скасовані й інші великі заходи, в тому числі Всесвітній мобільний конгрес в Барселоні (одна з найбільших виставок гаджетів), автосалон у Женеві, а також конференції Apple, Google і Facebook для розробників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло