Влада США роздасть американським родинам по $3000 допомоги через коронавірус

Влада США роздасть американським родинам по $3000 допомоги через коронавірус

Уряд США може вжити й інших додаткових заходів якщо ситуація не покращиться в наступні два місяці

Влада США роздасть американським родинам по $3000 допомоги через коронавірус
фото pixabay.com

Міністр фінансів США Стівен Мнучін пообіцяв американським родинам одноразові виплати обсягом у $3000  зв’язку з епідемією коронавірусу. Про це повідомляє DW.

За словами Мнучіна, адміністрація президента США Дональда Трампа внесла на розгляд Конгресу США відповідний законопроєкт, що містить заходи стимуляції економіки. На даний момент американські законодавці завершують роботу над цим законопроєктом. Його ухвалення очікується вже 23 березня.

Ухвалення та набуття чинності цього пакета заходів дозволить Федеральній резервній системі (ФРС) використати  до $4 трлн ліквідних коштів для підтримки економіки країни, пояснив міністр. Американські урядовці сподіваються, що оголошенні заходи підтримки регулятора допоможуть бізнесу країни протриматися наступні три-чотири місяці.

Водночас Мнучін дав зрозуміти, що уряд США може вжити й інших заходів економічної підтримки, якщо впродовж наступних двох місяців ситуація не покращиться.

Нагадаємо: напередодні США вийшли на третє місце у світі за кількість захворівших на коронавірус.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло