Німеччина ухвалила пакет допомоги для бізнесу та громадян на 750 млрд євро
На тлі пандемії для малого бізнесу та громадян передбачено 156 млрд євро, для великого – 600 млрд

Німецький Бундестаг ухвалив одразу низку пакетів заходів для підтримки підприємств та громадян в період пандемії коронавірусу на загальну суму понад 750 млрд євро.
Як повідомляє DW, зокрема, для допомоги дрібному бізнесу та громадянам буде виділено 156 млрд євро, які передбачають, серед іншого, скорочення податкових надходжень на 33,5 млрд євро через викликану пандемією кризу в економіці.
Цим пакетом уряд ФРН запропонував 50 млрд євро надати на підтримку самозайнятих громадян, а також малих підприємств. Серед заходів соціальної підтримки населення: орендарі мають бути захищені від втрати житла, навіть за наявності боргів з орендної плати. Передбачається також спростити доступ до соціальної допомоги з безробіття Hartz-IV, а також умови тимчасового переходу на скорочений графік роботи.
Для виділення цього фінансування депутати зупинили дію так званого «боргового гальма», передбаченого в конституції ФРН. Згідно з ним, задля зменшення дефіциту бюджету, нові запозичення Німеччини впродовж року не повинні перевищувати 0,350% від ВВП.
Також німецькі депутати проголосували за створення фонду загальною сумою 600 мільярдів євро для виділення кредитів та націоналізації великих підприємств, які особливо сильно постраждають від кризи, викликаної пандемією.
Нагадаємо: ООН реалізує глобальний план на суму $2 млрд, щоб допомогти боротися з коронавірусом COVID-19 в найбідніших країнах.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].