Захворіло у світі
1,362,936
Померло у світі
76,373
Вилікувалось у світі
292,188
Захворіло в Україні
1462
Померло в Україні
45
Вилікувалось в Україні
28
Німеччина ухвалила пакет допомоги для бізнесу та громадян на 750 млрд євро

Німеччина ухвалила пакет допомоги для бізнесу та громадян на 750 млрд євро

На тлі пандемії для малого бізнесу та громадян передбачено 156 млрд євро, для великого – 600 млрд

Німеччина ухвалила пакет допомоги для бізнесу та громадян на 750 млрд євро
фото pixabay.com

Німецький Бундестаг ухвалив одразу низку пакетів заходів для підтримки підприємств та громадян в період пандемії коронавірусу на загальну суму понад 750 млрд євро.

Як повідомляє DW, зокрема, для допомоги дрібному бізнесу та громадянам буде виділено 156 млрд євро, які передбачають, серед іншого, скорочення податкових надходжень на 33,5 млрд євро через викликану пандемією кризу в економіці.

Цим пакетом уряд ФРН запропонував 50 млрд євро надати на підтримку самозайнятих громадян, а також малих підприємств. Серед заходів соціальної підтримки населення: орендарі мають бути захищені від втрати житла, навіть за наявності боргів з орендної плати. Передбачається також спростити доступ до соціальної допомоги з безробіття Hartz-IV, а також умови тимчасового переходу на скорочений графік роботи.

Для виділення цього фінансування депутати зупинили дію так званого «боргового гальма», передбаченого в конституції ФРН. Згідно з ним, задля зменшення дефіциту бюджету, нові запозичення Німеччини впродовж року не повинні перевищувати 0,350% від ВВП.

Також німецькі депутати проголосували за створення фонду загальною сумою 600 мільярдів євро для виділення кредитів та націоналізації великих підприємств, які особливо сильно постраждають від кризи, викликаної пандемією.

Нагадаємо: ООН реалізує глобальний план на суму $2 млрд, щоб допомогти боротися з коронавірусом COVID-19 в найбідніших країнах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію