Захворіло у світі
5,522,931
Померло у світі
346,873
Вилікувалось у світі
2,257,533
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
В Нью-Йорку закінчились собаки: американці масово забирають тварин з притулків

В Нью-Йорку закінчились собаки: американці масово забирають тварин з притулків

Попит на домашніх улюбленців підскочив удесятеро за останні два тижні

В Нью-Йорку закінчились собаки: американці масово забирають тварин з притулків
фото pixabay.com

Із всіх нестач, які викликала пандемія коронавірусу – туалетного паперу, санітайзерів та бутильованої води – найдивнішою є недостатня кількість собак та котів.

Як повідомляє Bloomberg, в притулках для домашніх тварин в Нью-Йорку майже закінчились тварини після 10-кратного сплеску попиту них за останні два тижні. Схвильовані житлі міста розібрали чотирилапих друзів, щоб заспокоїти нерви.

Видання зазначає, що аналогічна тенденція спостерігається і в інших містах США, принаймні в «гарячих точках» країни. Американське товариство захисту тварин (ASPCA) повідомило, що число тварин, яких забрали з притулків в Лос-Анджелесі збільшилось на 70%.

Організації, які займаються порятунок покинутих улюбленців стривожене тим, що скоро їм доведеться побачити протилежну проблему – зростання кількості тварин, яких до притулків повернуться після подолання коронавірусу. Вони вважають, що їх число може бути набагато більшим, ніж притулки будуть в змозі прийняти.

За останніми даними, в Нью-Йорку, який вважається епіцентром спалаху, зараз налічується понад 37 000 хворих на коронавірус. В місті, вперше з теракту 11 вересня у дворах лікарень почали розгортати мобільні морги, кожен з яких може вмістити 3500 тіл.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті