WeWork запропонував орендаторам платити удвічі менше в обмін на підписання довгострокових контрактів

WeWork запропонував орендаторам платити удвічі менше в обмін на підписання довгострокових контрактів

Таким чином компанія прагне заманити більше орендаторів на тлі пандемії, яка змушує працівників працювати віддалено

WeWork запропонував орендаторам платити удвічі менше в обмін на підписання довгострокових контрактів
фото www.flickr.com/photos/southbeachcars/41615901825

Мережа коворкінгів WeWork запропонувала деяким своїм орендаторам сплачувати половину орендної плати, щоб заманити їх на підписання довгострокових договорів оренди і звести до мінімуму скасування під час пандемії. Про це повідомляє Blomberg із посиланням на власні джерела.

Знижки націлені на орендаторів у США, які укладають щомісячні контакти і погоджуються на угоди всього за два або три місяці, говорять співрозмовник інформагентства.

За словами іншого джерела, нью-йоркська компанія давно використовує знижки для приваблення орендаторів, але з моменту спалаху коронавірусу вона регулярно вносить корективу в свою програму.

Представник WeWork від коментарів відмовився.

Пандемія Covid-19 змушує глобальну робочу силу вдома та наносить великої шкоди орендаторам офісних площ. Незважаючи на те, що більша частина локацій WeWork залишається відкритою, на минулому тижні, компанія, яку підтримує SoftBank, заявила, що більше не очікує досягнення фінансових цілей на 2020 рік. Окрім того компанія анонсувала скорочення 250 робочих місць для скорочення витрат.

Одним з найбільшим розчарувань для SoftBank  в 2019 році стало відкладення запланованого виходу на біржу компанії WeWork. Більше про ситуацію можна дізнатись із матерілу Mind «Хиткий простір: чому мережа коворкінгів WeWork відклала ІРО на $47 млрд».  

У зв’язку з провалами двох своїх основних проектів – WeWork та Uber, SoftBank Group Corp повідомила про свої перші квартальні збитки за 14 років.  

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло