IT-спільнота Харкова закупила медобладнання у лікарні на 3,3 млн грн

IT-спільнота Харкова закупила медобладнання у лікарні на 3,3 млн грн

Медобладнання та засоби захисту були доставлені до харківської лікарні №17

IT-спільнота Харкова закупила медобладнання у лікарні на 3,3 млн грн
Фото: Marco Verch flickr.com/photos/160866001@N07/49566842658

Харківські айтишники в рамках проекту IT4Life, при координації Kharkiv IT Cluster, закупили медобладнання та засоби захисту для лікарень харківського регіону. Вони забезпечать збільшення обсягів діагностування та лікування до 100 000 пацієнтів на місяць.

Для ранньої діагностики та захисту лікарів закупили:

• дезінфекційні засоби;
• три діагностичні ультразвукові системи;
• стіл медичний маніпуляційний;
• 12 ларингоскопів;
• дві центрифуги настільні.

Для лікування хворих на коронавірус IT-спільнота придбала:
• три єлектрокардіографи;
• 18 дихальних респіраторних мішків для дорослих;
• 30 пульсоксиметрів;
• 18 мобільних інфузійних стендів;
• 670 багатофункціональних каталок.

27 березня медобладнання та засоби захисту були доставлені до харківської лікарні №17. Частина обладнання залишиться там, а частина буде розподілена між іншими медичними закладами регіону.

За допомогою проєкту IT4Life харківські IT-компанії об’єдналися, щоб зібрати кошти для протидії коронавірусу. Тільки за перший тиждень було зібрано більш ніж 3,3 млн грн.

Учасники проекту закликають інші компанії та приватних осіб приєднатися до ініціативи, щоб допомогти Харківському регіону у протидії коронавірусу. Усю інформацію про проект можна знайти за посиланням.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло