Захворіло у світі
5,543,439
Померло у світі
347,836
Вилікувалось у світі
2,266,394
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
H&M прогнозує збитки та скорочення робочих місць через пандемію коронавірусу

H&M прогнозує збитки та скорочення робочих місць через пандемію коронавірусу

Шведський рітейлер цінує допомогу, але вважає, що уряди країн роблять недостаньмо, щоб допомогти бізнесу

H&M прогнозує збитки та скорочення робочих місць через пандемію коронавірусу
фото www.flickr.com/photos/jeepersmedia/15681616234/i

Hennes & Mauritz AB (H&M) заявила, що уряди країн роблять недостатньо, щоб допомогти бізнесу. В компанії наголосили на тому, що три чверті її магазинів залишаються закритими через пандемію коронавірусу, що змушує йти на скорочення робочих місць. Про це повідомляє Bloomberg.

Продажі швеського рітейлера впали на 46% в березні, першому місяці другого квартала, який на думку H&M, стане збитковим. Наразі компанія розглядає способи залучення фінансування для підвищення своєї ліквідності.

Криза вразила H&M в момент, коли після чотирьохрічного спаду рітейлер почав бачити ознаки відновлення. Компанія нещодавно отримала нового гендиректора Хелену Хельмерссон, яка замінила Карла-Йохана Перссона.

Хельмерссон сказала, що H&M високо оцінює заходи підтримки, яких вживають країни для допомоги бізнесу, хоча визнала, що цього недостатньо.

На тлі теперішньої ситуації компанії доводиться переглянути 1000 орендних договорів, H&M також має намір скоротити операційні витрати на 25% у другому кварталі.

Як повідомлялось, глава Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіна Георгієва заявила, що глобальна економіка наразі перебуває в рецесії через COVID-19.

Очільник Світової організації торгівлі сказав що, згідно з прогнозами, економічний спад і втрати робочих місць через пандемію коронавірусу будуть гіршими, ніж при рецесії 2008 року. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті