Захворіло у світі
60,973,636
Померло у світі
1,432,048
Вилікувалось у світі
39,070,026
Захворіло в Україні
693,407
Померло в Україні
11,909
Вилікувалось в Україні
326,238
General Motors почне термінове виробництво апаратів штучного дихання

General Motors почне термінове виробництво апаратів штучного дихання

Тим часом компанія 3М випускатиме захисні респіратори N95 на замовлення Міноборони США

General Motors почне термінове виробництво апаратів штучного дихання
фото DR

Президент Дональд Трамп повідомив про те, що американська компанія General Motors почне екстрене виробництво апаратів штучної вентиляції легенів, які зараз гостро потрібні американським лікарням для лікування пацієнтів з коронавірусом COVID-19, передає Голос Америки.

Глава держави повідомив про це в четвер під час щоденного прес-брифінгу робочої групи по коронавірусу в Білому домі.

Трамп розповів журналістам про те, що напередодні у нього відбулася розмова з генеральним директором GM, який пообіцяв, що компанія якнайшвидше включиться в процес виробництва апаратів ШВЛ.

Президент додав, що він задіяв Закон про оборонну промисловість для того, щоб зобов'язати компанію 3М приступити до випуску захисних респіраторів N95 на замовлення держави.

«Сподіваюся, вони зможуть зробити те, що вони повинні робити», – заявив президент, маючи на увазі згадувану в указі компанію 3М – найбільшого в США виробника медичних масок для обличчя і респіраторних масок N95, широко застосовуваних медиками для захисту від коронавірусу.

Представники 3М раніше на цьому тижні повідомили, що компанія вже подвоїла обсяг виробництва масок і респіраторів в січні, а також планує «ще раз подвоїти наші потужності, до 2 мільярдів штук у всьому світі протягом наступних 12 місяців».

На своїх американських заводах 3М планує виробляти 50 млн респіраторів N95 на місяць, що на 40% перевищує нинішній рівень виробництва компанії.

За даними американського Університету Джона Хопкінса, станом на 3 квітня кількість людей в США, що заразилися коронавірусом, сягнула 257 773 осіб, зафіксовано 6586 летальних випадків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті