Захворіло у світі
60,973,636
Померло у світі
1,432,048
Вилікувалось у світі
39,070,026
Захворіло в Україні
693,407
Померло в Україні
11,909
Вилікувалось в Україні
326,238
«Укртранснафта» перекачала 1,6 млн тонн нафти для України, Білорусі та ЄС у березні

«Укртранснафта» перекачала 1,6 млн тонн нафти для України, Білорусі та ЄС у березні

«Укртранснафта» розвантажила три нафтові танкери і перекачала більше 260 тис. тонн нафти від морського терміналу «Південний» до Білорусі

«Укртранснафта» перекачала 1,6 млн тонн нафти для України, Білорусі та ЄС у березні
Фото: facebook.com/NaftogazUA

Єдиний національний оператор «Укртранснафта», що входить до групи НАК «Нафтогаз України», перекачала майже 1,6 млн тонн нафти для потреб НПЗ України, Білорусі та ЄС у березні. Про це повідомляє пресслужба «Нафтогазу» на сторінці в Facebook.

«Підприємства групи «Нафтогаз» безперервно працюють в умовах пандемії коронавірусу, тому посилили санітарні норми, запровадили віддалений доступ і чергування на виробничих об'єктах», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в березні «Укртранснафта» розвантажила три нафтові танкери і перекачала більше 260 тис. тонн – від морського нафтового терміналу «Південний» до Білорусі. Для цього задіяли одну з двох ниток нафтопроводу «Дружба».

Друга гілка обслуговувує споживачів у ЄС: «Укртранснафта» протанспортувала 1,134 млн тонн російської нафти Urals до Чехії, Словаччини та Угорщини.

Нагадаємо: «Нафтогаз» погодив підписання додаткової угоди до договору транспортування нафти між «Укртранснафтою» та BNK (UK) Limited – британською дочірньою структурою Білоруської нафтової компанії –вартістю до 100 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті