Захворіло у світі
10,538,577
Померло у світі
512,689
Вилікувалось у світі
5,395,571
Захворіло в Україні
44,998
Померло в Україні
1,173
Вилікувалось в Україні
19,548
Стан госпіталізованого британського прем’єра Джонсона погіршився

Стан госпіталізованого британського прем’єра Джонсона погіршився

Його обов’язки тимчасово виконує міністр МЗС

Стан госпіталізованого британського прем’єра Джонсона погіршився
фото DR

У вівторок стан здоровʼя прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона, в якого діагностували коронавірус, погіршився, його перевели у відділення інтенсивної терапії, передає Reuters.

Обов’язки глави уряду Джонсон передав міністру закордонних справ Домініку Раабу.

55-річного премʼєра було госпіталізовано пізно ввечері в неділю після загострення симптомів коронавірусної хвороби, включаючи високу температуру і кашель протягом більш як 10 днів.

Зазначається, що Бориса Джонсона не підклювали до апарату ШВЛ, але лікарі надають йому кисневу маску, прем’єр перебуває у свідомості.

«Прем'єр-міністр перебуває в реанімації, за ним доглядає його медична команда, він отримує найкращу допомогу, і наші надії і молитви з ним і його сім'єю», – сказав міністр канцелярії Кабінету міністрів Майкл Гоув.

Хоча у глави британського уряду немає плану щодо офіційного наступника, якщо прем'єр-міністр стане недієздатним, Джонсон попросив міністра закордонних справ Домініка Рааба замінити його «в разі потреби», сказали на Даунінг-стріт.

Всього кілька годин тому Джонсон повідомляв, що у нього гарний настрій.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Великобританії самоізолювався на Даунінг-стріт після того, як у нього було підтверджено зараження COVID-19. Напередодні його було госпіталізовано для здавання додаткових аналізів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті