Захворіло у світі
5,682,389
Померло у світі
354,944
Вилікувалось у світі
2,337,385
Захворіло в Україні
21,905
Померло в Україні
658
Вилікувалось в Україні
7,995
Київ закупив камери для вимірювання температури за 65 млн грн

Київ закупив камери для вимірювання температури за 65 млн грн

Замовлено 400 спецкамер термального скринінгу з розпізнаванням облич Hikvision DS-2TD1217B-6/PA

Київ закупив камери для вимірювання температури за 65 млн грн
Фото: hikvision.ru

КП «Інформатика» Київської міської державної адміністрації 2 квітня уклало угоду з ТОВ «Інтевро» про закупівлю систем дистанційного вимірювання температури тіла на 64,95 млн грн. Про це свідчать дані системи Prozorro, передає видання «Наші Гроші».

«Комунальники замовили 400 спеціалізованих камер термального скринінгу з функцією розпізнавання обличчя Hikvision DS-2TD1217B-6/PA із ліцензією на підключення до серверів HIK Central та монтажним комплектом по 150 тис грн», – сказано в повідомленні.

Окрім того, послуги з монтажу та пусконалагодження обійдуться замовнику в 12000 грн за кожну камеру.

У договорі сказано, що в зв’язку з гострою загрозою розповсюдження небезпечних вірусних інфекцій, зокрема COVID-19, виникла необхідність у створенні автоматизованої системи виявлення можливих потенційних носіїв вірусної інфекції, одним із основних показників якої є підвищення температури тіла. Системи повинні бути сумісними з обладнанням міського центру обробки даних. За необхідності має бути передбачено використання потужностей серверного обладнання та/або наявної інфраструктури комплексної системи відеоспостереження м. Києва. Вона побудована саме на обладнанні Hikvision (Китай).

Нагадаємо: Київська міська рада створила моніторинговий центр для контролю самоізоляції хворих на COVID-19, які лікуються вдома. Інформацію про них збирають у міністерства охорони здоров'я, сімейних лікарів, прикордонників, поліцейських та інших служб. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті