Електропостачальник YASNO модернізував системи опалення в чотирьох лікарнях Запоріжжя

Електропостачальник YASNO модернізував системи опалення в чотирьох лікарнях Запоріжжя

Ремонт забезпечить комфортну температуру в приміщеннях для пацієнтів та персоналу лікарень, а також зекономить від 20 до 45% енергії

Електропостачальник YASNO модернізував системи опалення в чотирьох лікарнях Запоріжжя
Фото: yasno.com.ua

Постачальник електричної енергії YASNO профінансував і виконав модернізацію систем опалення в трьох лікарнях Запоріжжя, що підвищило їх енергоефективність в середньому на 40%. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«YASNO почав оновлення систем опалення запорізьких лікарень в 2019 році. Три проекти: тепломодернізація центрів первинної медико-санітарної допомоги №2 і №5, міської клінічної лікарні №2 були завершені в листопаді та грудні минулого року. Четвертий проект – у міській клінічній лікарні №3 – виконано у березні 2020 року», – сказано в повідомленні.

В рамках проектів YASNO профінансував і виконав такі роботи по модернізації: автоматизацію з диспетчеризацією роботи теплового пункту в залежності від температури зовнішнього середовища, часу доби та днів тижня; установку датчиків температури в приміщеннях будівлі.

Крім цього YASNO забезпечив сервісне обслуговування та моніторинг енергоспоживання на модернізованих об'єктах.

У 2019 році YASNO Efficiency виконав 17 енергосервісних проектів у бюджетній сфері з підтвердженою економією від 20 до 50% теплової енергії. Всього в портфелі компанії 75 реалізованих ЕСКО-проектів з економією енергоресурсів від 20 до 90%, з яких 27 проектів були реалізовані в бюджетній сфері.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті