Чат-бот Doctor Online з'явився у Viber

Чат-бот Doctor Online з'явився у Viber

Київстар та сервіс моніторингу здоров'я Doctor Online запустили власний чат-бот

Чат-бот Doctor Online з'явився у Viber
Фото: kyivstar.ua

Київстар спільно з мобільним сервісом моніторингу здоров'я Doctor Online запустили власний чат-бот у месенджері Viber. Про це повідомляє пресслужба Київстар.

«Ми зробили консультації безкоштовними у додатку, щоб всі просто залишалися вдома і мали змогу проконсультуватися з лікарем онлайн. Для того, щоб ще більше користувачів мали доступ до нашого сервісу, ми стали партнерами із найпопулярнішим месенджером в Україні – Viber», – сказано в повідомленні з посиланням на слова маркетинг-директора Київстару Павла Данімана.

У боті для користувачів буде доступно кілька опцій: 

  • перейти на завантаження додатку Doctor Online та отримати професійну консультацію понад 60 лікарів безкоштовно;

  • замовити доставку ліків через Liki24.com, Нову Пошту, Укрпошту;

  • пройти онлайн-тест, який дозволить виявити чи знаходитеся ви в групі ризику до захворювання на COVID-19;

  • отримати відповіді на найпопулярніші запитання з приводу симптомів та захворювання COVID-19.

У Київстар наголошують, що за чотири місяці існування додатку його завантажили понад 100000 користувачів, а за добу лікарі надають понад тисячу консультацій.

Окрім цього, Doctor Online займає першу позицію серед усіх медичних онлайн-сервісів в Україні в App Store та Play Market.

Doctor Online – це додаток у сфері телемедицини, розроблений однойменною компанією за підтримки Київстар.  У застосунку Doctor Online користувачі зможуть: безкоштовно звернутися до обраного спеціаліста за консультацією як через чат, так і через відео або аудіо дзвінок, отримати направлення на аналізи до  лабораторії-партнера «Сінево», замовити доставку ліків у партнера додатку Liki24.com, а також запланувати в календарі графік прийому медикаментів, і в потрібний час додаток нагадає про необхідність прийому ліків. 

На сьогодні у підтримці додатку «Doctor Online» працює понад 60 кваліфікованих спеціалістів. Серед них є сімейні лікарі, терапевти, педіатри, урологи, кардіологи, дерматологи, ендокринологи, гінекологи та невропатологи. За добу вони готові провести до 5 тисяч консультацій.  

Додаток доступний для використання абонентам усіх мобільних операторів. Мегабайти за користування додатком списуватимуться згідно тарифного плану. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті