Захворіло у світі
6,108,525
Померло у світі
370,247
Вилікувалось у світі
2,596,403
Захворіло в Україні
23,627
Померло в Україні
708
Вилікувалось в Україні
9,538
Додаткові 1,6 млн упаковок «Парацетамолу» від «Дарниці»
Реклама

Додаткові 1,6 млн упаковок «Парацетамолу» від «Дарниці»

«Дарниця» вже розпочала випуск нових серій лікарського засобу

Додаткові 1,6 млн упаковок «Парацетамолу» від «Дарниці»
Фото: darnitsa.ua

Понад 1,6 мільйон упаковок лікарського засобу «Парацетамол-Дарниця» надійде до українських аптек протягом місяця, повідомляє пресслужба компанії.

Фармацевтична компанія «Дарниця» розпочала випуск нових серій лікарського засобу.

Глобальна статистика свідчить, що близько 80% інфікованих COVІD-19 переносять хворобу в легкій формі, залишаючись при цьому вдома. Національна служба здоров’я Великобританії опублікувала рекомендації для лікування коронавірусних симптомів в домашніх умовах, де радить хворим на COVID-19 приймати парацетамол, щоб знизити температуру  – один з двох основних симптомів коронавірусної інфекції.

Це призвело до підвищеного попиту на лікарські засоби, до складу яких входить парацетамол.

«Ми стежимо за розвитком епідемії COVІD-19 в Україні та вивчаємо досвід колег з інших країн, щоб швидко реагувати на зростаючі потреби у препаратах для лікування симптомів коронавірусу. Більшість національних протоколів країн-членів ЄС щодо лікування рекомендують парацетамол як препарат вибору при лікуванні лихоманки та болю. Тому у березні ми поставили до аптек 1 млн упаковок «Парацетамол-Дарниця» і у квітні продовжуємо випуск цього ефективного та доступного засобу. Протягом місяця «Дарниця» відвантажить додатково понад 1,6 млн упаковок», – повідомив Дмитро Шимків, голова ради директорів Darnitsa Group.

Парацетамол-Дарниця – лікарський засіб, що має жарознижуючу та помірну знеболювальну дію. Випускається у формі таблеток, дозуванням 200 мг і 500 мг, реєстраційні посвідчення  UA 4369/01/01 та 4369/01/03. Дільниця, на якій виробляється лікарський засіб «Парацетамол-Дарниця», відповідає  міжнародним стандартам належної виробничої практики (Good manufacturing practice – GMP).

Нагадаємо, «Дарниця» виготовить додатково 100 000 упаковок противірусного лікарського засобу «Імустат».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті