Саудівська Аравія стрімко збільшила експорт нафти у США в березні

Саудівська Аравія стрімко збільшила експорт нафти у США в березні

У порівнянні з лютим, у березні США отримали удвічі більше нафти від Саудівської Аравії

Саудівська Аравія стрімко збільшила експорт нафти у США в березні
фото www.flickr.com/photos/22841865@N05/3498697989

За даними аналітичної компанії TankerTrackers.com, експорт нафти з Саудівської Аравії у США виріс у більш ніж двічі з лютого по березень. Про це повідомляє CNBC.

Поставки саудівської нафти в американські порти виросли в середньому з 366 000 барелів на добу (б / д) до 829 540 б / д в березні. Це значить, що за останній місяць Саудівська Аравія поставила у США близько 25 млн барелів нафти, чого не було з грудня 2018 року.

Саудівська Аравія стрімко збільшила експорт нафти у США в березні

Дані TankerTrackers.com показують, що ця цифра ще зросте в квітні.

Збільшення експорту відбувається на тлі одного з найбільш драматичних періодів в історії нафтового ринку: рекордне видобування нафти найбільшими світовими виробника поєднується з падінням попиту через карантинні заходи в більшості країн світу через пандемію коронавірусу.

Як повідомлялось, у березні Трамп оголосив про рішення, з огляду на низькі ціни, про закупівлю великих обсягів нафти для формування стратегічного запасу.

«З огляду на нинішні ціни на нафту, я доручив міністру енергетики купити за дуже вигідну ціну великі обсяги сирої нафти. Вона буде зберігатися в США і стане стратегічним запасом», – сказав він 

Нагадаємо: 12 квітня країни ОПЕК, Росія та інші нафтовидобувні держави домовились знизити видобуток нафти на 9,7 млн барелів на добу в травні-червні. В межах найбільшої угоди про зниження видобутку в історії країни планують скорочувати виробництво протягом двох років – до квітня 2022 року. Країни, що входять до «Великої двадцятки», також стануть частиною угоди, що разом з ОПЕК + дозволить прибрати з ринку близько 20 млн барелів на добу.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло