Real Chernobyl організув розвозку столичних медиків до лікарень

Real Chernobyl організув розвозку столичних медиків до лікарень

Туроператор приєднався до кампанії «підвези медика на роботу» і за три тижні допоміг дістатися лікарень та домівок більш як 700 медпрацівникам

Real Chernobyl організув розвозку столичних медиків до лікарень
Фото: Real Chernobyl

Компанія Real Chernobyl підтримала всеукраїнську кампанію «підвези медика на роботу» і виділила екскурсійний автобус на розвозку працівників київських медичних закладів. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Вже майже місяць ми щоранку допомагаємо медикам дістатися лікарень, а ввечері – повернутися додому, є медики, які їздять з нами постійно. Маршрут охоплює 25 медичних закладів Києва, загалом ми перевезли вже більше семи сотень медпрацівників. Проїзд для них – безкоштовний, це наш внесок у подолання кризи», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова інвестора та співзасновника Real Chernobyl Гранта Даяна.

Флешмоб «підвези медика на роботу» стартував 17 березня, коли в Києві закрили метро та ввели обмеження кількості пасажирів у наземному громадському транспорті.

Медикам доводилося по кілька годин чекати транспорту, щоб дістатися на роботу, деякі змушені були кілька днів жити в лікарнях, заміняти колег, які не могли доїхати.

Пізніше до акції долучилися й інші міста.

Чати #підвезимедиканароботу є у Viber та Telegram, також попутників за хештегом шукають у Facebook.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті