Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Трамп призупиняє в’їзд мігрантів у США у зв’язку з епідемією коронавірусу

Трамп призупиняє в’їзд мігрантів у США у зв’язку з епідемією коронавірусу

Заборона може позначитися на тисячах людей, які отримали візи

Трамп призупиняє в’їзд мігрантів у США у зв’язку з епідемією коронавірусу
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп пообіцяв призупинити імміграцію в США на тлі поширення в країні коронавірусу COVID-19, передає Голос Америки.

Він заявив, що підпише указ про тимчасове припинення імміграції в США, пояснивши це атакою «невидимого ворога» і необхідністю захисту робочих місць американців.

«У світлі нападу з боку невидимого ворога, а також необхідності захистити робочі місця наших чудових американських громадян, я підпишу указ про тимчасове припинення імміграції до Сполучених Штатів!» – написав президент США Дональд Трамп у Twitter.

Коронавірус призвів до зупинки американської економіки – за останній місяць понад 22 млн чоловік звернулися за допомогою з безробіття.

Призупинення імміграції в США може зачепити сотні тисяч власників віз і потенційних одержувачів посвідки на проживання (грін-карт), які планують і готуються приїхати в США в будь-який час. Більшість з них – члени сімей американців.

У минулому році Держдепартамент видав близько 460 тисяч імміграційні віз, а Служба громадянства та імміграції схвалила близько 580 тисяч заяв від іноземців про надання дозволу на проживання, свідчать останні статистичні дані.

Експерт з імміграційної політики з Лібертаріанська Інституту Като Алекс Наурасте заявив Washington Post, що у президента, ймовірно, є повноваження видавати такий указ під час кризи.

Якщо такий указ дійсно буде підписаний, це буде безпрецедентний випадок в американській історії, вважає Наурасте.

Станом на 21 квітня у США кількість випадків зараження коронавірусом перевищила 780 000, померли майже 42 000 осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті