«Донбасенерго» рятує земляків, які можуть стати заручниками коронавірусу через Великдень

«Донбасенерго» рятує земляків, які можуть стати заручниками коронавірусу через Великдень

Підприємство передасть медикам 12 тонн індивідуальних засобів захисту для боротьби з COVID-19

«Донбасенерго» рятує земляків, які можуть стати заручниками коронавірусу через Великдень
фото www.flickr.com/photos/62807518@N03/5717233601/

ПАТ «Донбасенерго» сьогодні почало передавати Департаменту охорони здоров'я Донецької області індивідуальні засоби захисту для боротьби з COVID-19. Процес відбувається поступово, бо загальний вантаж наразі проходить митне оформлення.

19 квітня 2020 року, під час святкування Великодня, до аеропорту «Бориспіль» прибув літак, зафрахтований ПАТ «Донбасенерго», що доставив з китайського міста Ченду (провінція Сичуань) 12 тонн індивідуальних засобів захисту для боротьби з COVID-19, а саме:

  • 500 000 одноразових масок;
  • 150 000 респіраторів;
  • 400 000 одноразових рукавичок;
  • 15 000 багаторазових захисних костюмів для медиків;
  • 20 000 окулярів та захисних щитків;
  • 800 безконтактних термометрів.

Засоби призначені для захисту населення та медичного персоналу, який працює в умовах протистояння смертельно небезпечній хворобі. Допомогу в реалізації проекту ПАТ «Донбасенерго» надала партнерська компанія з Китаю – Dongfang Electric International Corporation (м. Ченду, Китай), з якою енергетики мають спільні проекти на ТЕС в Слов’янську, Донецької області.

Допомога ПАТ «Донбасенерго» актуальна на тлі того, що на Великдень у Святогірській лаврі, УПЦ МП, пан-отці вирішили не дотримуватися карантину і запускати на служіння усіх бажаючих. До всенощної, за даними МВС, прибули понад 350 мирян, які знаходилися в Лаврі без жодних захисних масок та рукавичок, і стояли щільно один до одного.

На сьогодні, за розпорядженням голови Донецької ОДА Павла Кириленка, в’їзд\виїзд зі Святогірську обмежений, а правоохоронці встановлюють усіх осіб, що перебували у Святогірській лаврі, для випровадження їх на обсервацію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті